NK Samobor

Škola nogometa

Vrtići

Ekipu vrtića (2018. godište i mlađi) za sezonu 2023./2024. čine:

Jan Ciglar, Luka Nukić,Viktor Mihalić, Oliver Mihalić, Noel Milaković, Noa Đureković, Marlo Špiler, Fran Štajnkler, Tomislav Brajković, Dominik Župan, Lavoslav Beketić, Josip Štengl i Karlo Knez.

Minići

Ekipu minića (2017. godište) za sezonu 2023./2024. čine:

Roko Burić, Roko Radas, Martin Radulović, Fabijan Kovač, Luka Tandarić, Lovre Zelenika, David Dubić, Mark Ciglar, Leo Ban, Leon Vukić, Mislav Šoić, Max Požgaj, Patrik Markić, Juraj Alvir, David Herceg, Nik Vurušić, Goran Govačić, Petar Novosel, Maro Mogulić, David Jagodić, Bruno Prelec, Emanuel Aščić, Leonard Inić, Mia Tuškan i Teo Foršner Vitaljić.

Prstići

Ekipu prstića (2015./2016. godište) za sezonu 2023./2024. čine:

Rudi Vukelić, Patrik Župan, Ivan Štengl, Gabrijel Herceg,Karlo Kupres, Karlo Lukačević, Luka Mirolović, Paolo Bukvić, Joakim Koščica, Martin Štibohar, Leon Zgorelec, Dorijan Babojelić, Vito Bobinac, Janko Zdelar, Teo Makarun, David Bevandić, Emil Sinković, Borna Tabak, Mihael Horvat, Karlo Kazimović, Tin Župančić, David Bašić, Dominik Blažević, Niko Žitković, Vigo Šimunović, Šimun Jurin, Martin Jakopec, Roko Ivir, Mihael Vujanović Mihina, Davor Jurčević, Lukas Ložnjak, Saša Lastovčić, Emanuel Kurbaša, Ema Ivanščak, Lucas Borges Lima Tomljanović, Leona Koščica, Deni Martinek, Filip Novak, Dario Tuskan, Pavel Čuček, Martin Horvat, Patrik Vešligaj, David Rozman, Vanja Kruhan, Patrik Juratovac, Baltazar Turk, Antonio Cvenić i Tomislav Beketić.

Limači

Ekipu limača (2013./2014. godište) za sezonu 2023./2024. čine:

Leon Košak, Vilim Terihaj, Dominik Spevec, Petar Heraković, Ivan Devčić, Noel Čarapar, Mark Horvat, Niko Zidar, Lucas Bratelj, Thomas Šimunov, Ivan Mamić, Maks Nikl, Antonio Antolić, Jakov Prpić, Borna Zovak, Martin Gluščić, Tvrtko Mrzak, Franko Dadić, Dorijan Palčić, Luka Kižlin, Dante Hohla, Marko Barišić, Mateo Blažević, Erik Mesić, Jakov Gagić, Michael Lohninger, Matko Pinjušić, Marko Boršić, Niko Letina, Ivan Janičijević, Antonio Abaza, Andrej Mazić, Vjeko Bobinac, Karlo Bogolin, Šimun Šoić, Fran Jurković, Gabrijel Rapljenović, Patrik Oslaković, Luka Novak, Leon Vlašić, Borna Majcan, Petar Đuretić, Ivan Tomašković, Filip Džolan, David Houdek, Fran Babić i Amar Honjić.

Mlađi pioniri

Ekipu mlađih pionira (2011./2012. godište) za sezonu 2023./2024. čine:

Ivano Čarapar,  Gabriel Petrović, Lovro Mazalović, Vito Ivanščak, Marko Štrbac, Patrik Vujić, Kristijan Sertić, Jan Turk, Jakov Alvir, Lukas Tanković, Šimun Tominić, Juraj Koletić, Ivan Frkin, Fran Vrban, Vito Bratelj, Nikola Gojšić, David Jerković, Matija Svilić, Jan Fabek Šestan, David Žganjer, Dominik Bevandić, Danijel Bjeličić, David Kamenčić, Noa Mihelić, David Grgurić, Noa Dumić, Ivan Barišić Jaman, Anton Nenadić, Karlo Zidar, Fran Kralj, Vito Antolić,Lovro Golubić, Karlo Blažević, Leon Žingor, Lukas Trogrlić, Šimun Miljanić i Mihael Kižlin.

Stariji pioniri

Ekipu starijih pionira (2009./2010. godište) za sezonu 2023./2024. čine:

Stjepan Noršić, Bruno Vurušić, Roko Pernar, Borna Štefinec, Kruno Vrbančić, Dino Martinčević, Borna Belak, Antonio Majić, Toni Huljev, Juraj Kufrin, Vanja Milanović, Matteo Šajnić, Antionio Škarica, Ian Udovič, Luka Michael Rujnic, Niko Horvat, Dominik Rančić, Robert Raić, Mateo Bevandić, Robert Vrančić, Karlo Kovačić, Leon Dumić, Ivano Mogulić, Robert Šuflaj, Tin Raić, Natko Hržić, Borna Krapinec, Roko Žurić, Lovro Kalajžić, Marko Marušić, Nikola Bogolin i Mate Poljak.

Kadeti

Ekipu kadeta (2007./2008. godište) za sezonu 2023./2024. čine:

Jan Konjuh, Toni Bratanić, Marko Delimarić, Vito Husta, Martin Ivanišević, Luka Novak, Niko Vlajčević, Ivan Biber, Fran Bradač, Kristijan Dobranić, Borna Milinović, Borna Stupar, Marko Vraneković, Jacob Adam Rujnic, Štefan Štern, Patrik Dujmović, Domagoj Štrkalj, Ano Dah Rađenović, Adrian Valinger, Andrija Senjak, Marin Vidović, Fran Mihalina, Vedran Vrbančić, David Makarun, Noa Dodig i Mateo Lastavec.

Juniori

Ekipu juniora(2004./2005./2006. godište) za sezonu 2023./2024. čine:

Roko Velijević, Filip Severec, Roko Rubinić, Luka Petrić, Mihael Pernar, Andrija Marković, Roko Kovačević, Loris Konjuh, Jan Kirin, Lovro Karamatić, Marko Čučić, Jakov Bilogrević, Dino Belak, Antonio Lukšić, Matko Jambreuš, Darin Filipčić, Ivan Štublin, Dominik Pavlović, Leon Musović, Franco Mučnjak, Tin Marković, Leonard Kirin, Gaison Ben Isidore i Roko Husta.

Žuto-Plavi

Seniori

Upoznajte našu senirosku ekipu koja se natječe u 3. NL Centar
Pogledaj više

Stručni stožer

Naš trenerski kadar u nikad kvalitetniji. Upoznajte naše trenere koji doprinose razvoju mladih igrača omladinskog pogona i seniorske ekipe.
O nama

Škola nogometa

Djeca su budućnost koja igraju najvažniju poziciju na terenu u našem klubu.
Upoznaj nas